Vinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.xVinaora Nivo Slider 3.x

Kto jest online

Odwiedza nas 118 gości oraz 0 użytkowników.

Co, gdzie, kiedy ...

Brak wydarzeń
Facebook

Statystyka

Odsłon artykułów:
209878

QST QST : Radosnych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku 2020 !

Międzyklubowe spotkanie świąteczno-noworoczne krótkofalowców. Zajazd Wodnik w Ruszkowie. Organizator: Klub SP3PGZ Koło. Uczestniczyli goście z Koła, Turku, Konina, Łasku i innych QTH, w tym także Ojciec Hieronim SP3HLP z Klasztoru oo. Paulinów w Brdowie. Foto: Grzegorz SP3CSD.

Zdrowia i sił potrzebnych w każdej aktywności,
Wielu radosnych chwil w życiu osobistym i zawodowym,
Chęci i zapału do rozwijania radiowego hobby,
Dobrej propagacji i sprawnego sprzętu na stole,
Życzą członkowie Klubu Krótkofalowców LOK SP3KWA z Turku.
*** HNY 2020 *** 

"Koleżanki i Koledzy, już tylko kilka dni dzieli nas od Świąt Bożego Narodzenia i Nowego Roku 2020... Jak co roku, w imieniu Zarządu Głównego, Prezydium ZG i Głównej Komisji Rewizyjnej Polskiego Związku Krótkofalowców oraz moim własnym, wszystkim krótkofalowcom, bez względu na ich przynależność organizacyjną jak również niezrzeszonym, wszystkim sympatykom krótkofalarstwa, składam najserdeczniejsze życzenia zdrowych i wesołych Świąt i wszelakiej pomyślności w Nowym Roku 2020. Życzę wszystkim, aby przy Waszym udziale zrealizowały się idee, pomysły i oczekiwania, a szczególnie te, które związane są z naszym stowarzyszeniem - Polskim Związkiem Krótkofalowców, jego pomyślnością i rozwojem.
Waldemar Sznajder 3Z6AEF, Prezes PZK" 

HNY 2017 ! Z Nowym Rokiem - nowym krokiem !

Krótkofalowcy i Sympatycy Amatorskiej Fali !
Szczęśliwego Nowego Roku 2017,
Wielu radosnych chwil w życiu osobistym, rodzinnym i zawodowym,
Dobrej propagacji na pasmach i zapału do uprawiania radiowego hobby,
Życzą członkowie Klubu Krótkofalowców LOK SP3KWA z Turku.
*** HNY 2017 ***

IARU VHF Contest 2016 - Skarżyn Kolonia po raz 4-ty

2 - 4 września 2016r. dni spędzone na górce Skarżyn Kolonia. Bardzo brakowało wśród nas Jacka SP3SLM i Jemu dedykujemy te zawody. Już 4-ty raz organizujemy w QTH Skarżyn stację do pracy w najważniejszych zawodach pasma 144MHz - IARU VHF Contest. Padł rekordowy wynik 332 QSO i 131295 pkt. ODX = 1027km stacja włoska IQ5NN. Wśród polskich stacji klubowych SP3KWA plasuje się na III miejscu ->   tabela PK UKF. Wyraźnie wzrasta ilość polskich stacji uczestniczących w zawodach UKF !

40-lecie Klubu SP3PGZ w Kole

24 września 2016r. Klub SP3PGZ - Koło świętował 40 urodziny. I my tam byliśmy, miód i wino piliśmy... Gospodarstwo agroturystyczne Pasieka k. Koła. Zdjęcia "starszych nastolatków w akcji" wykonał i udostępnił Tadeusz SP3OCC - TNX.

SP3KWA na V Zjeździe Technicznym SP Burzenin 2016

We wrześniu 2016r. gościliśmy na V Zjeździe Technicznym SP w Burzeninie.   Facebook:
"
W tym roku strzałem w dziesiątkę okazało się zaproszenie silnej załogi SP3SLU, SP3CW i SQ3GOK Starem 266 z zabudowaną radiostacją R140. Stoczterdziestka została przejęta na potrzeby zjazdowej radiostacji 3Z0TECH a operatorzy wręcz bili się o miejsca przy sitku. Przy okazji stacja wystartowała w Zawodach na kluczach sztorcowych. Każdy chciał wejść, pomacać, pokręcić i podziwiać. Dołożymy starań, by 140 przyjechała również w przyszłym roku. "